בית חם לנערה

מספר טלפון: ענבר אבוקרט -  פנייה לעו"ס באמצעות אגף הרווחה
כתובת: רחוב יוספטל פינת ויצמן ג' קרית ים
שעות פעילות: ימים א' ו-ג' 14:00-18:00

בית חם לנערות במצוקה מהווה חלופה לשוטטות ולרחוב ומספק מענה רגיש תרבות לקבוצת נערות הנמצאות בסיכון ובמצוקה. בבית חם מקבלים ארוחת צהריים חמה ועוברים פעילויות יצרתיות.

  יחידת איתור- פרויקט עד אלייך

מספר טלפון: נריה בן צור -  פנייה לעו"ס באמצעות אגף הרווחה
כתובת:  היחידה להתמכרויות, האגף לשירותים חברתיים,
סוקולוב 3, קריית ים
שעות פעילות: ימים ג' ו-ה' 20:00-23:00

מדובר בתכנית יחידת איתור, מטעם הרווחה שהוקם במטרה להיות הגורם המתווך בין בני נוער למענים הטיפוליים השונים בעיר. יחידת האיתור מלווה בסיורים ליליים ברחוב, ביצירת קשר לא אמצעי ולא פורמאלי עם בני נוער ותיווכם לטיפול בהתמכרויות במידת הצורך.

 המרכז לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית

מספר טלפון: 04-8641262
כתובת דוא"ל: help@hrcc.org.ilyouth@hrcc.org.il

טלפונים נוספים:

04-6566813: נשים ערביות | 02-6730002: נשים דתיות | 02-5328000: גברים דתיים

 מוקד עירוני 106

מספר טלפון: 106

המוקד העירוני הינו מוקד עבור כל פנייה, גם חירום. דרך המוקד ניתן לדווח על תקלות, על מקרי חירום וכן להגיע לאגף לשירותים חברתיים לעו"ס הרלוונטי למקרה החירום

 מוקד 105

מספר טלפון: 105
כתובת דוא"ל: moked1299@mail.gov.il

ילדים, בני נוער, הורים, אנשי מקצוע וכלל הציבור יכולים לפנות למוקד בכל נושא של פגיעה בקטינים ברשת ובין השאר:
דיווח מיידי על פגיעות פליליות ברשת – סחיטה, איומים, התחזות, הימורים, מרמה ועוד דיווח על מקרי חירום ברשת ומצבי מצוקה פגיעות מיניות ברשת – זנות, מעשה מגונה, אונס או ניסיון לאונס, הטרדות מיניות ועוד עבירות רשת בריונות ברשת – ביוש, נידוי, חרם
עזרה בהסרת תכנים פוגעניים התייעצות ומידע על גלישה בטוחה ופגיעות בקטינים (גילאי 0-18) מוקד 105 הוא מרכז לאומי ייחודי לקבלת פניות ודיווחים מהציבור ולמתן מענה מקצועי בנוגע לפגיעות, אלימות ופשיעה נגד ילדים ונוער במרחב המקוון. את המוקד מאיישים שוטרים שעברו הכשרה ייעודית בתחום עיסוקו של המטה הלאומי, ופועל בו דסק שותפויות בין-משרדי בו יושבים מומחים בתחום הפגיעה בילדים ברשת ממשרד החינוך, משרד הבריאות, המשרד לביטחון הפנים, משרד המשפטים ומשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. המוקד הוא חלק מיחידה 105 הכפופה ללהב 433.