נוער קריית ים משפץ את העתיד - סיפור של פעם בחיים (או פעמיים)

כמה מילים מעמית פלד, רכזת המנהיגויות העירונית שלנו. שווה קריאה!


''קוראים לי עמית פלד ואני רכזת המנהיגויות ביחידת הנוער העירונית בשנתיים ומשהו האחרונות. אני רוצה לספר לכם סיפור מרגש. מועצת הנוער העירונית הובילה פרויקט שיפוץ בית לאדם ערירי שדירתו נשרפה. זו כבר הפעם השנייה שבה המועצה מובילה שיפוץ בית לאדם הזקוק לכך (גם בפברואר האחרון שיפצנו בית). אך הפעם קרה משהו שונה: כל העיר התגייסה לפרויקט כולל חט''ע רבין, חט''ב רבין וחט''ב רודמן אשר תמכו בשחרור תלמידים על שעות בית הספר, פעלו למען גיוסם לפרויקט אחר הצהריים והיו שותפים מלאים. ההתרגשות האמיתית החלה כבר ביום הראשון של השיפוץ. ממש מהרגע שנכנסנו לרחוב כל השכנים היו מעורבים. הפעילו קשרים והתנדבו לסייע. בסוף היום הראשון לשיפוץ פתאום חבורת גברים הגיעו לעזור. בלי שהספקנו למצמץ הם כבר עלו על סולם ותיקנו חורים בתקרה. לאחר שיחה קצרה עם מוני, אחד הגברים, גילינו שהוא זה שחילץ את בעל הדירה ביום של השריפה!!! מוני הגיע לעזור ברגע שהוא זיהה מתנדבים שנמצאים בבית. הסיפור נגע לליבו והוא תכנן בעצמו לסייע לאותו אדם. מוני הוא קבלן שיפוצים, איש עסוק ובעל פרויקטים רבים. הצליח להעניק מזמנו והגיע כל יום לעזור בשיפוץ. יצר קשר חם עם הנוער, ואפילו פינק את המתנדבים בשתייה מתוקה וכיבוד. 
למען הסר ספק- במהלך השיפוץ פעלנו תחת הנחיות הקורונה, בקפסולות ועם מסיכות. כל יום עבדנו במשמרות מ-8:00-20:00.

''פרויקטים מרגשים כאלה כל פעם מוכיחים את הכוחות הענקיים של העיר. מראה את השותפות הענקית שיש בעיר הזאת ואת האוכלוסייה שאנו חיים בה. זו הזדמנות להגיד תודה לכל ההורים כאן, שאתם סומכים עלינו לשמור על הנערים/ות שלכם, מאפשרים לנו לגדול יחד איתם למען עתיד מדהים. 
תודה לכל מי שתרם כספית או פיסית, לכל מי שהתעניין וקישר אותנו לאנשי מקצוע ומסייעים שונים, תודה לכל השותפים, בתי הספר והעירייה. בזכותכם אנחנו יכולים להמשיך לפעול, ויש לנו עוד אדם שיכול ללכת לישון בנחת.''

 

2שיפוץ.jpe

 

שיפוץ3.jpe